Otevřeli jsme další pobočku: nově nás najdete také v Českém Brodě

25.02.2022

Jak probíhá čištění interiéru auta

blog-picture

Pokud chcete svému motorovému miláčkovi dopřát skutečně důkladnou péči, objednejte si u nás profesionální čištění interiéru. Auto vám vyčistíme tak, že budete mít pocit, jako byste si ho právě znovu přivezli zbrusu nové z prodejny.

Jak postupujeme při čištění interiéru, jaké přípravky používáme a jaké programy čištění vám můžeme nabídnout? Odpověď vám přinášíme v našem dnešním článku.

Autokosmetika německé kvality a pečlivá práce

Pro čištění interiérů používáme pouze osvědčenou, kvalitní autokosmetiku od německé značky Sonax, která své první leštidlo uvedla na trh už před více než půl stoletím. Používáme jejich profesionální příslušenství na mytí aut, vysoušení po mytí, dekontaminaci a ochranu laku i přípravky pro ruční a strojové leštění. Při práci používáme extra jemné hadříky, které nepouští žádná vlákna a nepoškrábou lak vašeho vozu.

Důležitý je u nás ale i lidský faktor: můžete mít jistotu, že své auto svěříte do péče profesionálům, pro které je detailing aut nejen obživou, ale především celoživotní vášní, o vaše vozidlo se tedy postarají jako o vlastní. Do posledního smítka ho vysají, vytepují, vyfénují a vyleští na něm i ty nejmenší šmouhy. Zkrátka udělají vše pro to, aby bylo vaše auto zase jako nové.

Vyberte si svůj program

V naší nabídce najdete celou řadu čisticích programů pro interiéry vozidel dle vašich preferencí. Můžete si vybrat jak ze základních programů, které obsahují kromě omytí zvenku také luxování a suché čištění interiéru, tak i z programů pokročilejších, které v sobě zahrnují i tepování (buď bez nebo včetně stropu), kterým se účinně odstraní i velmi zažrané nečistoty. Cena se odvíjí od náročnosti programu a vašich specifických požadavků.

Ionizace a dezinfekce ozonem

Nejen v dnešních pandemických časech myslíme na hygienickou čistotu vašeho vozu. Nově si u nás v rámci čistění auta můžete nechat provést i profesionální ionizaci a dezinfekci interiéru ozonem. Ozon (O₃) vzniká pomocí vysokonapěťového výboje z běžného kyslíku (O₂) a účinně zahubí viry (vč. koronavirů), bakterie, plísně i další mikroorganismy.

Další výhodou dezinfekce ozonem je fakt, že ozon spolehlivě odstraní původce organických zápachů i z míst, která nelze vyčistit běžnými způsoby. Jedná se například o rozvody klimatizace a další těžko dostupná místa.

Ať už si vyberete jakýkoliv z nabízených programů, můžete mít jistotu, že s vaším vozidlem budeme zacházet jako v rukavičkách a uděláme vše pro to, aby vás výsledek potěšil. Objednejte se na čištění vozu ještě dnes. Stačí si zarezervovat termín online. Těšíme se na vaši návštěvu.

Potřebujete vyměnit sklo?

Pro nás je to hračka!

Autosklo a pneuservis Kalfas
Nupacká 42, Praha 10, 100 00 Strašnice

otevírací doba

PO - PÁ 8:00 - 17:00


+420 731 151 200

Autosklo a pneuservis Kalfas
Františka Macháčka 1461, 282 01 Český Brod

otevírací doba

PO - PÁ 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00


+420 608 255 141