Otevřeli jsme další pobočku: nově nás najdete také v Českém Brodě

Nebaví vás čekat? Od toho je tu Autosklo Kalfas

Potřebujete vyměnit autosklo na svém vozidle, ale nechcete absolvovat dlouhé vyřizování s tímto úkonem spojené? Společnost Autosklo Kalfas jsme založili právě kvůli tomu, aby oprava vašeho auta byla co nejpohodlnější.

Na našem webu si pomocí jednoduchého webového formuláře sami zvolíte termín a čas výměny autoskla či jiných služeb nebo zavolat na naší bezplatnou linku a za pár minut spolu vše vyřešíme.

Užijte si s námi tu rychlost

Za 14 let praxe jsme získali celou řadu spokojených zákazníků  a doufáme, že s námi budete spokojeni i vy. Sázíme na kvalitu, a proto u nás najdete jen prověřené značky, jako jsou například Splintex, Sekurit, Guardian nebo Pilkington.

Jelikož chceme, aby byly naše služby komplexní, dodáváme autoskla do všech typů vozidel, do osobních automobilů, nákladních automobilů, kamionů, autobusů či zemních strojů (bagry, traktory). Nabízíme montáž čelních, bočních i zadních autoskel, stejně jako střešních oken, tónování skel, výměnu pneumatik či mytí auta luxusní autokosmetikou.

Vyřešíme i byrokracii

Opravy auta vás nemusí limitovat. Po dobu opravy vám půjčíme náhradní vůz, v rámci Prahy a okolí přijedeme opravovat klidně až k vám domů. Navíc se postaráme o veškeré papírování a nudnou byrokracii. Nechte veškeré starosti stranou a přesvědčte se o tom, že výměna autoskla nemusí být noční můrou.

Těší se na vás tým profesionálů, který se o vaše vozidlo postará od autoskel až po pneumatiky.


Objednejte si termín na bezplatném čísle: 800 05 05 05 nebo si pohodlně Rezervujte termín online


Autosklo a pneuservis Kalfas
Nupacká 42, Praha 10, 100 00 Strašnice

otevírací doba

PO - PÁ 8:00 - 17:00


+420 731 151 200

Autosklo a pneuservis Kalfas
Františka Macháčka 1461, 282 01 Český Brod

otevírací doba

PO - PÁ 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00


+420 608 255 141