Otevřeli jsme další pobočku: nově nás najdete také v Českém Brodě

Výměna autoskel v Praze a Českém Brodě

Z výměny autoskel neděláme žádnou vědu

A proto je u nás úplně jednoduchá. Vlastně stačí, když nám jenom zavoláte nebo vyplníte online rezervační formulář, domluvíte si termín návštěvy a dovezete auto. Víc dělat nemusíte. Zbytek totiž zařizujeme my.

K výměně autoskel využíváme 14 let zkušeností v oboru, prémiová skla značek Guardian, Pilkington, Sekurit nebo Splintex a lepidlo značky Bemer.

Měníme autoskla u osobních i nákladních aut, autobusů i zemních strojů (traktorů, bagrů).

A pokud je to jenom trošku možné, zařídíme, abyste za nové sklo nemuseli díky pojištění platit. Přečtěte si, jak výměna skla z pojištění probíhá, jaké jsou naše smluvní pojišťovny a se kterými pojišťovnami spolupracujeme.

Že se bez auta dlouho neobejdete? V případě potřeby vám rádi půjčíme náhradní vozidlo, takže vás nic nebude omezovat.

Možná jste nevěděli, že kalibrace jízdních asistentů je povinná. Pokud ji tedy z minulosti nemáte, rádi vám s ní pomůžeme! Kalibraci jízdních asistentů provádíme souběžně s výměnou autoskel a zajistíme, aby tyto systémy správně fungovaly a plnily svou funkci v souladu s normami a předpisy silničního provozu.

Jak to u nás probíhá?

1

Rozbité autosklo?

2

Zarezervujte si termín

3

A dovezte auto k nám

4

Půjčíme vám náhradní auto, abyste nemuseli MHD nebo pěšky

5

Vyměníme autosklo a vyřídíme za vás papírování s pojišťovnou

6

Zavoláme vám, že se pro své auto můžete stavit

Expresní výměna autoskel

Vykradli vám auto? Rozbil vám nějaký vandal čelní sklo? V takovém případě asi potřebujete autosklo vyměnit co nejrychleji. Bez čekání. Chápeme – a vyjdeme vám vstříc.

Zavolejte nám a přivezete nám auto s rozbitým sklem, na počkání vám sklo vyměníme, a pokud nebudeme mít vhodné autosklo, nahradíme ho plexisklem. Najdeme zkrátka řešení pro každou situaci. Jednáme rychle, pružně a maximálně efektivně. Stačí jen, když nám dáte vědět.


Objednejte si termín na bezplatném čísle: 800 05 05 05 nebo si pohodlně Rezervujte termín online


Mobilní výměna autoskel

Čelní sklo vám vyměníme také přímo v terénu. Ušetříte si tím starosti i kupu peněz. Když se vašemu kamionu po cestě rozbije čelní sklo, musíte ho odstavit a náklad přeložit na nové auto.

Když si ale zavoláte nás, bude všechno jednodušší – a hlavně levnější. Naši mechanici totiž čelní sklo vymění přímo na místě, takže váš kamion pak může pokračovat v cestě.

Jak na to? Vytočte zdarma číslo +420 800 05 05 05 – my k vám hned obratem vyšleme dodávku s chlapíky, kteří rozbité sklo v rychlosti vymění.


Objednejte si termín na bezplatném čísle: 800 05 05 05 nebo si pohodlně Rezervujte termín online


Autosklo a pneuservis Kalfas
Nupacká 42, Praha 10, 100 00 Strašnice

otevírací doba

PO - PÁ 8:00 - 17:00


+420 731 151 200

Autosklo a pneuservis Kalfas
Františka Macháčka 1461, 282 01 Český Brod

otevírací doba

PO - PÁ 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00


+420 608 255 141