Pozor: Dočasně nás najdete na adrese Dělnická 264/11, 170 00 Praha 7-Holešovice

Inspirujte se v našem blogu

Jak probíhá čištění interiéru auta

25.02.2022

Pokud chcete svému motorovému miláčkovi dopřát skutečně důkladnou péči, objednejte si u nás profesionální čištění interiéru. Auto vám vyčistíme tak, že budete mít pocit, jako byste si ho právě znovu přivezli zbrusu nové z prodejny.

Elektronické snímače tlaku v pneumatikách. K čemu slouží a jak probíhá montáž ventilů?

31.01.2022

Od 1. 11. 2014 jsou elektronické snímače tlaku v pneumatikách povinné pro všechna nová auta v Evropské unii. Na vozy, které byly uvedeny do provozu před rokem 2014, se toto pravidlo zatím nevztahuje, instalace tohoto zařízení může však být přínosná i pro ně, a to zejména z hlediska ekologie a bezpečnosti, ale také kvůli úspoře paliva a menšímu opotřebování vzorku na pneumatikách.

Výhody tónovaných autoskel

13.12.2021

Jaro přijde dřív, než se nadějeme, a s ním i sluneční paprsky, které umí vyhřát interiér auta rychlostí blesku. Přehřívání vzduchu ve vašem voze, ale i zvědavým pohledům kolemj(e)doucích můžete zamezit dvěma způsoby. Prvním jsou nejrůznější sluneční clony, které však zamezují nejen pohledu do auta, ale často i z něj. Druhým, o poznání elegantnějším a praktičtějším řešením, je tónování autoskel. Jak probíhá a jak použitím tónovaných skel neporušit zákon? Odpovědi najdete v dnešním článku.

Přezutí na zimní pneumatiky: vše, co potřebujete vědět

09.11.2021

S příchodem listopadu přišly i první mrazíky a motoristi proto musí začít přemýšlet o výměně pneumatik na zimní sadu. Je vhodné nenechávat věci na poslední chvíli a raději si už teď obstarat zimní gumy, ať vás pak nepřekvapí první sníh.

Jak dlouho trvá výměna skla?

01.11.2021

I když jste nejopatrnějším řidičem široko daleko, výměně autoskla se během svého života vyhnete jen těžko. Jeho poškození totiž ve většině případů zaviní někdo cizí, nejčastěji zloděj nebo malý, ale tvrdý předmět, který odlétl od kola okolo jedoucího auta. Jak postupovat, pokud je třeba sklo vyměnit, a jak dlouho celá akce trvá?

Runflaty – ano, či ne?

24.09.2021

Nově vyrobené automobily často nemají v kufru rezervu a potřebné nářadí. Místo toho jsou vybaveny sadami pro opravu pneumatik nebo pneumatikami run-flat. Ty nejsou žádnou novinkou, vznikly už ve třicátých letech minulého století. Ve vylepšené podobě se používají dodnes.

Potřebujete vyměnit sklo?

Pro nás je to hračka!

Autosklo a pneuservis Kalfas Dělnická 264/11, 170 00 Praha 7-Holešovice