Kontrola, plnění a čištění autoklimatizace

Zdraví a pohodlí svěřte odborníkům

Věděli jste, že alergeny a roztoči se mohou ukrýt ve vaší autoklimatizaci a tím ohrozit zdraví řidiče i pasažérů? Udržujte svou klimatizaci čistou a bezpečnou díky profesionálnímu čištění. S naší kompletní kontrolou zajistíte, že vaše klimatizace nejen správně funguje, ale také má také delší životnost.

Proč je důležitý pravidelný servis autoklimatizací?

1. Servis autoklimatizací pro spolehlivý výkon

Nezanedbávejte stav vaší autoklimatizace. Pravidelný servis zvýší výkon a sníží spotřebu. To vše se projeví nejen na komfortu vašich jízd, ale také zdraví a rozpočtu. Díky naší kontrole, čištění OZONEM a plnění chladiva na předepsanou hodnotu budete mít jistotu, že klimatizace funguje bezchybně po celý rok.

2. Oprava autoklimatizace pro čistý vzduch

Mechanické i chemické nečistoty, bakterie nebo nepříjemný zápach – to vše může být příčinou nezdravého vzduchu ve vašem voze. Provedeme dezinfekci ventilačních průduchů, kontrolu funkčnosti, podtlakovou zkoušku těsnosti a další nutné opravy. Zajistíme dezinfekci výparníku a efektivně zlikvidujeme všechny bakterie i nepříjemné zápachy. Navíc doplníme chladicí kapalinu na optimální úroveň, aby váš systém fungoval naplno a bezpečně.

3. Plnění klimatizace

Správné množství chladiva je pro bezchybnou funkci autoklimatizace klíčové. Klimatizaci pro vás vyčistíme, starou chladicí kapalinu odčerpáme a doplníme na předepsanou hodnotu.
Svěřte péči o vaši autoklimatizaci do rukou profesionálů v autocentrech KALFAS v Praze a Českém Brodě. Naši zkušení technici se postarají o každý detail a zajistí, že vaše jízdy budou vždy příjemné a bezpečné.

Objednejte si termín ještě dnes na naší pobočce v Praze nebo Českém Brodě a užijte si optimální komfort za každého počasí.

Ceník

Servis autoklimatizace, včetně oleje a kontrastní látky 600 Kč
Chladivo 1 g 3,70 Kč
Dezinfekce vnitřního vzduchového systému - OZON 500 Kč

Objednejte si termín na kontrolu, čištění a plnění autoklimatizace na bezplatném čísle: 800 05 05 05 nebo si pohodlně Rezervujte termín online


Autosklo a pneuservis Kalfas
Nupacká 42, Praha 10, 100 00 Strašnice

otevírací doba

PO - PÁ 8:00 - 17:00


+420 731 151 200

Autosklo a pneuservis Kalfas
Františka Macháčka 1461, 282 01 Český Brod

otevírací doba

PO - PÁ 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00


+420 608 255 141