Kontrola, plnění a čištění autoklimatizace

Alergeny a roztoči v klimatizaci dovedou pěkně potrápit. Nevdechujte nevyčištěný vzduch – mohli byste si tak zbytečně způsobit zdravotní potíže. A nejen sobě – také vašim pasažérům. Provádíme profesionální čištění klimatizace. Stačí si u nás objednat termín.

Kompletní kontrola

Chcete, aby vám autoklimatizace dobře sloužila a to nejen během letních veder? Nezanedbávejte její stav. Pravidelná údržba vám zajistí delší životnost zařízení a ušetří vám výdaje za opravy. Zvýší se také její výkon a sníží se spotřeba.

Klimatizaci pro vás vyčistíme

Zbavíme vaši autoklimatizaci mechanických i chemických nečistot. Provádíme dezinfekci ventilačních průduchů, kontrolu funkčnosti, podtlakovou zkoušku těsnosti a také nutné opravy. Zajistíme dezinfekci výparníku a efektivně zlikvidujeme všechny bakterie i nepříjemné zápachy.

Doplníme chladicí kapalinu

Správné množství chladiva je pro bezchybnou funkci autoklimatizace klíčové. Starou chladicí kapalinu odčerpáme, vyčistíme a doplníme na předepsanou hodnotu.

Ceník

Servis autoklimatizace, včetně oleje a kontrastní látky 490 Kč
Chladivo 0,1 Kg 80 Kč
Dezinfekce vnitřního vzduchového systému - OZON 500 Kč

Objednejte si termín na kontrolu, čištění a plnění na bezplatném čísle: 800 05 05 05 nebo si pohodlně Rezervujte termín online


Autosklo a pneuservis Kalfas Malešická 2749/18, 130 00 Praha 3